Regentlängd, 1800-talets första hälft
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
REGENTLÄNGD, 16 st, Sverige 1800-talets första hälft, omfattar samtliga regenter från Gustav Vasa till Karl XIII, vaxpousseringar monterade i svärtade ramar med mässing och glas, 14,5 x 14,5 cm
Några med skador och lagningar, smärre slitage
902905
2021-04-18