Regentlängd, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

REGENTLÄNGD, 16 st, Sverige 1800-talets första hälft, omfattar samtliga regenter från Gustav Vasa till Karl XIII, vaxpousseringar monterade i svärtade ramar med mässing och glas, 14,5 x 14,5 cm

Några med skador och lagningar, smärre slitage

902905

2021-04-18