Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKSCHATULL, för 4 flaskor, 1800-tal, fanérat i mahogny, handtag i mässing, höjd ca 23, 29x14 cm, ej tillhörande nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador, en skadad skadad
902915
2021-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här