Flaskschatull 1800-tal

Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKSCHATULL, för 4 flaskor, 1800-tal, fanérat i mahogny, handtag i mässing, höjd ca 23, 29x14 cm, ej tillhörande nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, en skadad skadad

902915

2021-04-15