Skåp rokokostil
Klubbat för:
6 200 SEK
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, 2 dlr, bemålat, beslag i mässing, invändigt inredd med justerbara hyllplan samt med belysning, nederdel med 3 utdragbara lådor, höjd ca 198, 138x50 cm, tre hyllplan medföljer
Smärre bruksslitage
902925
2021-04-14