Oidentifierad konstnär färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, färgetsning, signerad, numrerad P.P, bildmått ca 29,5x41,5 cm

902930

2021-04-14