Skåp 1900-talets mitt

Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, ben i bok, höjd ca 111, 185x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, märken, listdel med avslag

902947

2021-04-15