Klubbat för:
260 EUR
Utropspris
300 EUR
AINO AALTO, SAFARI STOL, Artek 1930/40-tal, lackat trä, läder och linnetyg, sitthöjd ca 34 cm, bredd 63,5 cm, totalhöjd 75 cm.
Hårt slitage, instabil, utbytta skruvar
902962
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här