Edition Vogue Louis Vuitton Viva Cite GM Väska
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LOUIS VUITTON, Viva Cite GM, väska, monogramcanvas, bakom flärp två utvändiga fickor, invändigt klädd med röd mikrofiber, invändig ficka för mobil samt öppet fack, justerbar axelrem i vachettaläder, guldfärgade detaljer, etikettmärkt, längd ca 32 cm, djup ca 10 cm, höjd ca 20.5 cm exkl handtag, dustbag original medföljer
Fint bruksskick. Nederkanter med slitage.
902979
2021-04-18