Edition Vogue Louis Vuitton Viva Cite GM Väska

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOUIS VUITTON, Viva Cite GM, väska, monogramcanvas, bakom flärp två utvändiga fickor, invändigt klädd med röd mikrofiber, invändig ficka för mobil samt öppet fack, justerbar axelrem i vachettaläder, guldfärgade detaljer, etikettmärkt, längd ca 32 cm, djup ca 10 cm, höjd ca 20.5 cm exkl handtag, dustbag original medföljer

Fint bruksskick. Nederkanter med slitage.

902979

2021-04-18