Urna på postament
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNA, förgylld och patinerad brons, på postament av sten, uppsvängda hänklar, empirestil, 1900-tal, höjd 12 cm KAFFEKANNA, nysilver, rokokostil, lockknopp i form blomsterfestong
Sockel med nagg
902996
2021-04-26