Urna på postament

Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament
Urna på postament

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

URNA, förgylld och patinerad brons, på postament av sten, uppsvängda hänklar, empirestil, 1900-tal, höjd 12 cm KAFFEKANNA, nysilver, rokokostil, lockknopp i form blomsterfestong

Kuntoraportti

Sockel med nagg

902996

Päivämäärä:

2021-04-26