Sidobord Kina

Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, Kina, 1900-talets första hälft, delvis med lackarbete, pärlemoinläggningar, höjd ca 65, 63x40 cm

Skador, märken

903012

2021-04-14