Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VITRINSKÅP, 1930-tal, art deco, fanérat i masurbjörk, fasettslipat glas, invändigt med hyllplan, höjd 177, 49x101 cm

Fanérskador, bruksslitage

903022

2021-04-16