Sven Jonson olja

Sven Jonson olja
Sven Jonson olja
Sven Jonson olja
Sven Jonson olja
Sven Jonson olja
Sven Jonson olja
Sven Jonson olja
Sven Jonson olja
Sven Jonson olja
Sven Jonson olja
Sven Jonson olja
Sven Jonson olja

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SVEN JONSON (1902-81): "Nattens nät", signerad och daterad Sven Jonson, olja på duk, ca 37 x 45 cm

903023

2021-04-21