Lotta Hannerz

Lotta Hannerz
Lotta Hannerz

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOTTA HANNERZ (född 1968): "Reversion", multipel, signerad och daterad -05, numrerad 2/15, monterad i ram, bildmått ca 31x15 cm

903025

2021-04-15