Bruno Mathsson Milton

Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton
Bruno Mathsson Milton

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Milton", fåtölj, stomme i krom, 1980-tal, vit skinnklädsel, på hjul, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

903026

2021-04-15