Wifredo Lam färglitografi

Wifredo Lam färglitografi
Wifredo Lam färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

WIFREDO LAM (1902-1982): kompostion, signerad, numrerad 39/60, ca 38x46 cm

ej examinerad ur ram

903033

2021-04-15