Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1900-tal, empirestil, stomme i mässing, skål i blått glas, för 5 ljus, elektrifierad med en ljuspunkt, höjd ca 65, diameter 45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

903038

2021-04-15