Vägglampa 1950-tal

Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPA, 1950-tal, röd plåtskärm, arm i mässing , skärmens höjd ca 17 cm

Bruksslitage

903040

2021-04-14