Stig "Slas" Claesson färglitografi

Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig

Klubbat för:

5 200 SEK

3 000 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): (4+1) "Stockholms Vatten", signerade Stig Claesson, 87/100 (4) resp XIII/XX, färglitografier, bladmått 47,5x62,5 cm

903059

2021-04-14