Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): (4+1) "Stockholms Vatten", signerade Stig Claesson, 87/100 (4) resp XIII/XX, färglitografier, bladmått 47,5x62,5 cm
903059
2021-04-14