Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
LAMPBORD, glasskiva, tre ben i böjträ, glasskiva märkt "Tempered", höjd 58 cm, skiva 50 cm i diameter.
Lite slitage på fötterna, smärre repor på skivan.
903085
2021-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här