Lampbord

Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

LAMPBORD, glasskiva, tre ben i böjträ, glasskiva märkt "Tempered", höjd 58 cm, skiva 50 cm i diameter.

Lite slitage på fötterna, smärre repor på skivan.

903085

2021-04-15