Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF ASCHAN (född 1930), olja på pannå, signerad och daterad -84, sommarlandskap med stig, 28x33 cm.
Smärre färgbortfall.
903086
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här