Ulf Aschan olja på duk

Ulf Aschan olja på duk
Ulf Aschan olja på duk
Ulf Aschan olja på duk
Ulf Aschan olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF ASCHAN (född 1930), olja på pannå, signerad och daterad -84, sommarlandskap med stig, 28x33 cm.

Smärre färgbortfall.

903086

2021-04-24