Ulf Aschan olja på duk

Ulf Aschan olja på duk
Ulf Aschan olja på duk
Ulf Aschan olja på duk
Ulf Aschan olja på duk

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF ASCHAN (född 1930), Landskap med kyrkotorn, olja på duk, signerad, 66 x 76 cm.

Repor, intryckningsmärken.

903088

2021-04-24