Soffbord Aviator

Soffbord Aviator
Soffbord Aviator
Soffbord Aviator
Soffbord Aviator
Soffbord Aviator
Soffbord Aviator
Soffbord Aviator
Soffbord Aviator
Soffbord Aviator
Soffbord Aviator

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, "Aviator Blackhawk", efter inspiration från Brittiska ´Royal Air Force´ jaktplan "Spitfire", lackerad trä klädd i aluminium, låda, höjd ca 38, 100X50 cm

Brukslitage, smärre repor

903089

2021-04-15