Skåp 1950/60-tal

Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

SKÅP, mahogny fanerat och glasdörrar, 1950/60-tal, höjd 138,5 cm, bredd 106 cm, djup 45 cm

Slitage, små fanerskador, ena sidan solbränd / krackelerad yta

903098

2021-04-18