Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
400 EUR
SKÅP, mahogny fanerat och glasdörrar, 1950/60-tal, höjd 138,5 cm, bredd 106 cm, djup 45 cm
Slitage, små fanerskador, ena sidan solbränd / krackelerad yta
903098
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här