Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PHILIPPE STARCK, "Miss K", bordslampa, för Flos, Italien, samtida, transparent plast, höjd ca 43 cm
Skador: Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
903099
2021-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här