Philippe Starck Miss K Flos

Philippe Starck Miss K Flos
Philippe Starck Miss K Flos
Philippe Starck Miss K Flos
Philippe Starck Miss K Flos
Philippe Starck Miss K Flos
Philippe Starck Miss K Flos
Philippe Starck Miss K Flos
Philippe Starck Miss K Flos

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PHILIPPE STARCK, "Miss K", bordslampa, för Flos, Italien, samtida, transparent plast, höjd ca 43 cm

Skador: Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

903099

2021-04-15