Sam Larsson karmstolar Sam

Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAM LARSSON, karmstolar, 1 par, modell Sam, stomme i förkromade stålrör, klädsel i naturfärgat skinn, 1900-talets andra hälft, Dux, formgivningsår 1974, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, fläckar, en stol något nersutten, mindre reva

903110

2021-04-19