Stol sengustaviansk
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOL, omkring 1800, sengustaviansk, förgylld, skuren dekor, delvis i pastellage, signerad, sitthöjd 42 cm
Kuntoraportti
Slitage och skador
903162
Päivämäärä:
2021-04-15