Olle Ohlsson Fat Tenn

Olle Ohlsson Fat Tenn
Olle Ohlsson Fat Tenn
Olle Ohlsson Fat Tenn
Olle Ohlsson Fat Tenn
Olle Ohlsson Fat Tenn
Olle Ohlsson Fat Tenn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

OLLE OHLSSON, fat, tenn, i form av and, undersidigt signerad, längd ca 19 cm

Bruksskick. Repor.

903169

2021-04-18