Max Papart carborundumetsning

Max Papart carborundumetsning
Max Papart carborundumetsning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, samt numrerad 82/99, färgcarborundum, ca 66x49 cm

903175

2021-04-15