Bordsdekoration

Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSDEKORATION, 1800-talets slut i form av hjort samt träd, zink delvis bronserad, höjd ca 36 cm

Slitage

903223

2021-04-15