Taburetter

Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURETTER, 2 st, 1 par, empirestil, 1800-talets slut, björk samt stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

903229

2021-04-15