Emeliano Delete Altera

Emeliano Delete Altera
Emeliano Delete Altera
Emeliano Delete Altera
Emeliano Delete Altera
Emeliano Delete Altera
Emeliano Delete Altera

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMELIANO "DELETE" ALTERA (f.1972): figurkomposition, affischering och spray på duk, signerad samt daterad a tergo, ca 100x150 cm

903250

2021-04-15