R. Meriot, oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

R. MERIOT (trol. Frankrike, 1800-tal): Landskap med gård, signerad R. Meriot, olja på duk, 49x69 cm

Lagning, ytsmuts, smärre slitage, krackelerad

903254

2021-04-14