Bengt Johan Gullberg Trehöjdsbordet

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BENGT JOHAN GULLBERG, "A2 / Trehöjdsbordet", Gullberg Trading Company, 1900-talets andra hälft, modellen formgivet ca 1952, underede i svart brännlackerat rundjär, skivva av massiv teak, 120x75 cm

Bruksslitage

903261

2021-04-15