Josef Emil Lémon

Josef Emil Lémon
Josef Emil Lémon
Josef Emil Lémon
Josef Emil Lémon
Josef Emil Lémon
Josef Emil Lémon

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EMIL LEMON (1895-1968): Fiskeläge, signerad Lémon, daterad a tergo 1940, olja på pannå, ca 37x45 cm

903277

2021-04-17