Karmstol Ryssland/ Baltikum

Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, Ryssland/ Baltikum, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, skuren dekor, stoppad sits, ylleklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Fanérskador, sprickor, dekorskador

903278

2021-04-15