Spelbord nyrokoko

Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i mahogny, skuren dekor, invändigt klätt i filt och med medföljande marker, höjd ca 76, 90x44 cm

Slitage, ytskador

903285

2021-04-15