Georg Lodström oljemålning

Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGE LODSTRÖM (1915-1972): Fönsterutsikt, signerad och daterad Lodström -52, olja på duk, ca 81x65 cm

Dukskada

903299

2021-04-15