Stig Fyring litografi

Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi
Stig Fyring litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG FYRING (1934-2015) (5) Slupen Anna, Kryddsill, Ariel, Blekingseka, Gäddfärs, varav 2 med matrecept, litografier, signerade samt numrerade 135/190, Stig Fyring 04, bladmått 43x32 cm, i mapp

903305

2021-04-14