Stig Fyring litografier
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STIG FYRING (1934-2015) (5) Slupen Anna, Kryddsill, Ariel, Blekingseka, Gäddfärs, varav 2 med matrecept, litografier, signerade samt numrerade 136/190, Stig Fyring 04, bladmått 43x32 cm, i mapp
903311
2021-04-14