Stig Fyring litografier

Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier
Stig Fyring litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

1 200 SEK

STIG FYRING (1934-2015) (5) Slupen Anna, Kryddsill, Ariel, Blekingseka, Gäddfärs, varav 2 med matrecept, litografier, signerade samt numrerade 136/190, Stig Fyring 04, bladmått 43x32 cm, i mapp

903311

2021-04-14