PG Thelander färgetsning

PG Thelander färgetsning
PG Thelander färgetsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER, (född 1936), "Jordgubbe", signerad P.G Thelander, 8/50, färgetsning, ca 50x66 cm

Ej examinerad ur ram

903315

2021-04-15