Pottskåp sengustavianskt
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
POTTSKÅP, omkring 1800, sengustavianskt, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 77, 49x36 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Kuntoraportti
Omarbetat, fanérskador, fanérsläpp
903318
Päivämäärä:
2021-04-15