Klubbat för:
8 200 SEK
12 000 SEK
MATGRUPP, 1930-tal, art deco, fanérat med masurbjörk, bestående av: matbord, 4 stolar, 1 par karmstolar, bordets höjd 79, 110x149 cm
Fanérskador, slitage
903325
2021-04-16