Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

8 200 SEK

12 000 SEK

MATGRUPP, 1930-tal, art deco, fanérat med masurbjörk, bestående av: matbord, 4 stolar, 1 par karmstolar, bordets höjd 79, 110x149 cm

Fanérskador, slitage

903325

2021-04-16