Sven Palmqvist Kraka nr 411 vas Orrefors 1950-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN PALMKVIST, Kraka nr 411, vas, Orrefors, 1950-tal, glas, dekor med nätmönster i gulgrönoch blå nyans, undersidigt signerad i godset, höjd ca 19 cm
Fint skick. Limrester efter etiketter.
903353
2021-04-25